04 10 2008

Часткова компенсаціяСлід зазначити, що Фонд сприяння молодіжному житловому кредитуванню впроваджує змішане житлове кредитування: за бюджетні кошти та за кошти комерційних банків з частковою компенсацією відсоткової ставки. Часткова компенсація здійснюється у межах коштів, передбачених Фондові на цю мету в державному бюджеті, і визначається у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на день укладення кредитної угоди.

Компенсація надається по кредитах, наданих комерційними банками, з якими Фондом укладено договори про співпрацю. На сьогодні це “ТАС-Інвестбанк”, “ТАС-Комерцбанк”, “Мегабанк”, “Фінанси і Кредит”, “Форум”, “Укрсоцбанк”, “Промінвестбанк”, “Кредит Банк (Україна)”, банк «Надра», “Приватбанк” та “Укргазбанк”. Максимальний розмір кредиту на придбання житла, на який може бути надана часткова компенсація, визначається у розмірі експертної оцінки, але не більше, ніж добуток нормативної площі й розрахункової вартості. Розмір часткової компенсації переглядається у разі зміни розміру облікової ставки Національного банку з урахуванням виконання позичальником зобов‘язань за кредитною угодою та коштів, передбачених на часткову компенсацію у державному бюджеті на відповідний рік.

5 responses so far

5 Responses to “Часткова компенсація”

 1. Романon 05 May 2009 at 15:34

  Добрий день, я підписав з молодіжним фондом договір на компенсацію відсоткової ставки за комерційним кредитом на житло, але з січня 2009 року компенсацію фонд не виплачує, підкажіть будь ласка коли відновиться виплата компенсації і в які служби потрібно звертатися для прискорення виплати.

 2. Алінаon 18 Jun 2009 at 18:08

  З січня місяця фонд не виплачує компенсацію, яка причина і коли будуть кошти?

 3. Лесяon 11 Sep 2009 at 14:38

  Добрий день.У мене куплена квартира в кредит, і підписаний договір про компенсацію відсоткової ставки з молодіжним фондом, і теж фонд не повертає відсотків, однак в мене проблема іншого характеру. Кредит в доларах на купівлю житла взяли в банку “Аваль”, сплата кредиту і відсотків проводиться в доларах, однак для сплати відсотків я купляю долари в банку по комерційному курсу , а сума для відшкодування фондом подається банком по курсу НБУ.
  Наприклад:
  100$ – відсотки за користування кредитом в місяць
  100$ x 8.10 грн(комерційний курс) = 810 грн. – я купляю в банку для сплати відсотків
  100$- еквівалент у гривнях – 770(курс НБУ)
  770 грн.- це сума , яку банк подає фонду для відшкодування.

  Куди дівається різниця? Чи правильно проводиться операція по сплаті відсотків?

 4. Дарьяon 29 Sep 2009 at 12:04

  Больше полугода не компенсируються проценты, ВОНА ПРАЦЮЭ? Куда можно обратиться, письмо написать? подскажите

 5. Andreyon 15 Dec 2009 at 20:21

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, при розводе, если кредит и квартира оформлены на мужа, выгоняет жену с дома, жена остается с ребенком, молодежный фонд должен приостановить выплаты или муж и дальше будет получать компенсации?????? случай в г.Житомире

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply