04 10 2008

Кому надається кредит?Відповідно до Положення, молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни мають право на будівництво (реконструкцію) житла за таких умов:


1) перебування кандидата на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, або наявності у кандидата, що проживає у сільській місцевості та потребує поліпшення житлових умов, відповідних документів на право будівництва (реконструкції) індивідуального житла. Такими, що потребують поліпшення житлових умов, можуть бути визнані сім’я (чоловік та дружина), неповна сім’я (мати чи батько, які мають неповнолітню дитину (дітей)), одинокі молоді громадяни, молоді вчені, подружжя, у якому чоловік або дружина є молодим вченим, та неповні сім’ї, в яких мати або батько є молодим вченим. Тут варто зазначити, що в Україні до сьогодні діють положення Житлового кодексу України від 30.06.83 р. №5464-Х, зокрема і у визначенні підстав для визнання громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Необхідною умовою для отримання пільгового молодіжного кредиту також є вік – до 35 років включно;
2) підтвердження кандидатом своєї платоспроможності;
3) внесення кандидатом на свій особистий рахунок, що відкривається регіональним відділенням Фонду в банку-агенті, першого внеску в розмірі не менше 6 відсотків передбаченої вартості будівництва (реконструкції) житла. При цьому в разі надання кредиту на будівництво (реконструкцію) житла зазначену суму кандидат вносить двома частинами: на момент укладення кредитної угоди – не менше половини цієї суми, а також кошти на страхування в період будівництва (реконструкції) житла, виходячи із загальної суми внесків позичальника; під час остаточних розрахунків протягом 10 днів після отримання в Бюро технічної інвентаризації технічного паспорта з урахуванням фактичної площі збудованого (реконструйованого) житла – решту коштів.
При наданні пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) або придбання житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам перевага надається багатодітним.

No responses yet

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply