04 10 2008

Умови молодіжного кредитуванняКредит відповідно до п. 16 Положення 584 надається молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла з терміном повернення до 30 років. Витрати на оформлення документів та застави не входять до суми кредиту і здійснюються за рахунок позичальника. Після отримання документів на право власності та оформлення договору застави починається погашення кредиту та виплата відсотків за користування ним. Погашення відбувається рівними частинами щоквартально.

Позичальник, який не має дітей, сплачує кредит з процентною ставкою у розмірі три відсотки річних від суми зобов’язань за кредитом; позичальник, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом; позичальникові, який має двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом; позичальникові, який має трьох і більше дітей, – 50 відсотків суми зобов’язань за кредитом.
Перший внесок є останньою умовою надання кредиту, обумовленою угодою. За тим, як рухається будівництво, слідкують відповідальні фахівці. У фіналі, коли будинок готовий до здачі, представники Фонду разом із позичальниками оглядають його і мають право вимагати від будівельників, щоб усе було на потрібному рівні. Квартира, збудована на кредитні гроші, оформлюється у власність позичальникові, але разом з тим — і віддається під заставу, а у випадку неповернення коштів на неї цілком законно буде накладено стягнення. Окрім цього, варто пам’ятати: право власності спирається на три складові — володіти, користуватися та розпоряджатися. Однак розпоряджатися (робити відчуження, продавати, міняти, заповідати, дарувати та інше) позичальникові не можна. Лише володіти та користуватися.
При відмові від погашення кредиту на будь-якому етапі дії кредитного договору останній розривається, а позичальникові повертаються перший внесок та гроші, що були внесені ним у рахунок погашення кредиту, окрім відсотків за користування ним, страхових внесків та штрафних санкцій. Розірвання кредитного договору відбувається також у випадку виявлення недостовірності документів позичальника.

73 responses so far

73 Responses to “Умови молодіжного кредитування”

 1. сашаon 08 Jul 2008 at 15:08

  я хочу купити будинок як одержати державний кредит на купівлю будинку в м. Кіровограді. мені 20р. дружині 19р. сину 3 місяці.

 2. adminon 29 Jul 2008 at 15:54

  Для отримання кредиту на житло кандидат має подати до консультаційного центру регіонального управління такі документи:
  — заяву про надання кредиту;
  — довідку про перебування на квартирному обліку або документи, що підтверджують необхідність поліпшення житлових умов для кандидатів, які постійно проживають на селі;
  — довідку про склад сім’ї;
  — копію свідоцтва про шлюб, паспортні дані;
  — копію свідоцтва про народження дитини (дітей);
  — документи, необхідні для визначення платоспроможності кандидата;
  — звіт про незалежну оцінку об’єкта купівлі-продажу;
  — документи, що підтверджують право на перевагу в отриманні кредиту перед іншими кандидатами;
  — копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

 3. Ігорon 02 Nov 2008 at 14:05

  Придбав квартиру у 2005 р.в кредит під 12,5% на 21 рік з компенсацією молодіжним фондом 1,5 облікової ставки Нацбанку.До складу сім”ї на момент придбання входила дружина,донька і я.Тепер народився син.Чи маю я право на збільшення компенсації молодіжним фондом і які документи для цього потрібно подати?Дякую.

 4. Ігорon 02 Nov 2008 at 14:27

  Додаткова інформація до попереднього листа:коефіцієнт зменшення 0,69.Мій вік-зз роки,дружині-29 років,дочці 5 років,сину-1 місяць.

 5. adminon 12 Nov 2008 at 14:06

  Фактично – так, реально – ні. В цей складний економічній час, Ви просто втратите купу часу, при нульовому результаті.

  Такі, невтішні, реалії нашого життя….

 6. Зояon 13 Nov 2008 at 21:52

  Скажіть будь – ласка, ми придбали квартиру в Київській області в кредит під 14,5% на 14,5 років. Ми одружена молода пара віком 24р. Чи можемо ми претендувати на компенсацію молодіжним фондом частини відсотків, що для цьго потрібно, і до кого звертатися? Дякуємо

 7. adminon 20 Nov 2008 at 17:37

  Часткова компенсація здійснюється у межах коштів, передбачених Фондові на цю мету в державному бюджеті, і визначається у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на день укладення кредитної угоди.

  Компенсація надається по кредитах, наданих комерційними банками, з якими Фондом укладено договори про співпрацю. На сьогодні це “ТАС-Інвестбанк”, “ТАС-Комерцбанк”, “Мегабанк”, “Фінанси і Кредит”, “Форум”, “Укрсоцбанк”, “Промінвестбанк”, “Кредит Банк (Україна)”, банк «Надра», “Приватбанк” та “Укргазбанк”. Максимальний розмір кредиту на придбання житла, на який може бути надана часткова компенсація, визначається у розмірі експертної оцінки, але не більше, ніж добуток нормативної площі й розрахункової вартості.

  Звертатися необхідно в консультаційний центр вашого регіонального відділення!

 8. Таняon 29 Jan 2009 at 12:39

  Розясніть, будьласка, чи має право дружина на частину квартири при розлученні, якщо квартира придбана по молодіжному кредиту. Власник лише чоловік, є малолітня дитина.

 9. adminon 04 Feb 2009 at 16:27

  Таня,
  Це залежить безпосередньо від багатьох обставин.
  Молодіжний кредит Вам видавався коли Ви вже були одружені. Це означає, що майно у Вас спільне. І не залежить від того на кого безпосередньо він оформлений. Також це залежить від того з ким в подальшому буде проживати Ваша дитина.

 10. olegon 02 Mar 2009 at 18:55

  скажіть будьласка, я збираюсь в жовтні одружуватись, я і моя майбутня жінка прописані не в києві, я тут працюю а вона тыльки буде тут працювати чи можемо ми претендувати на молодіжний кредит на квартиру в києві???? в мене стаж роботи тільки 2 роки (буде в жовтні). це сильно впливає на отримання кредиту?

 11. Іринаon 11 May 2009 at 14:15

  Скажіть будь-ласка ми з чоловіком живемо разом але він приписаний у себе у дома а я у себе.Чи можна так тоді подавати документи чи потрібно щоб була одна приписка.

 12. adminon 14 May 2009 at 10:13

  Олег, в Києві черга на отримання кредиту розтягнулася вже на 20 років. Тому, розраховувати не щось, неможливо.

 13. adminon 14 May 2009 at 10:15

  Ірина, якщо Ви десь прописані, то у Вас є певна площа. Якщо вона достатня для життя, то розраховувати на кредит не варто! В першу чергу молодіжне кредитування призначене для сімей, в яких взагалі немає умов для проживання.

 14. nadyaon 02 Jun 2009 at 21:05

  мы с мужем военослужащие.33года.двое несовершенолетних детей.прописаны в служебной квартире в другом городе.статус учасника боевых действий…имеется ли шанс получения молодежного кредита в Киеве.в связи с местом службы?

 15. Ольгаon 17 Jul 2009 at 18:12

  Добрий день, скажіть будь-ласка чи маємо ми шанс на оримання молодіжного кредиту найближчим часом в місті Києві, якщо чоловік війсковослужбовець та стоїть в черзі на отримання житло? Чи отримання молодіжки неможливо поза чергою?

 16. Vovaon 24 Jul 2009 at 17:05

  я вырос в многодетной семье, и с 83 года, стоим на очереди получения квартиры!!! с 2001 – 02 года, очередь была разделена между тремя сыновьями и родителями, и мы все также стоим с 83 года, но отдельно. При этом, я работник ОВД, мне 26 лет, и у меня ещё одна очередь в органах (200 – 250 – ый). С недавнего я решил жениться, девушка с другой области, которую пропишу у родителей, но фактически мы не имеем где жить, и приходиться перебиваться съемными квартирами. Скажите, имеем ли мы право на получения жилья в кредит, именно молодежный, куда обращаться и что для этого надо!?!! а также укажите, какое преимущество в нашей ситуации, от молодежного кредита и играет ли роль то, что невеста переезжает с другой области на постоянное проживание !??!??! спасибо …..

 17. Оксанаon 19 Aug 2009 at 16:26

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи можна отримати мені молодіжний кредит чи Програму від КМДА 50 на 50%, ЯКЩО Я НЕ МОЖУ СТАТИ НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК, ТОМУ ЩО ПРОПИСАТИСЯ В ГУРТОЖИТКУ НЕРЕАЛЬНО. САМА З 2001 РОЦІ В КИЄВІ проживаю, РОДОМ З ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, НА ДАНИЙ МОМЕНТ ПРОПИСАНА В ЗНАЙОМОГО НА КВАРТИРІ, АЛЕ ЙОГО КВАРТИРА НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ МЕНІ СТАТИ НА КВАРТ.ОБЛІК. СПОЧАТКУ Я ПРАЦЮВАЛА В УНІВЕРСИТЕТІ ПОДАТКОВОЇ СЛУКЖБИ,ЯК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ, ТАМ СТАЛА НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК, АЛЕ ВЖЕ ЯК 2 РОКИ ПРАЦЮЮ В УПРАВЛІННІ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ, ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В ГУРТОЖИТКУ НЕРЕАЛЬНО! пІДСКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ЩО РОБИТИ, БО ТЕРПІННЯ ОРЕНДУВАТИ ЖИТЛО ВЖЕ ЗАКІНЧИЛОСЯ, коштів невистачає зовсім! САМА ЩЕ НАВЧАЮСЯ- АСПІРАНТКА, ОТРИМУВАЛА СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, 60-ТЬ ПУКБЛІКАЦІЙ. НАПИШІТЬ БУДЬ-ЛАСКА СВОЮ ДУМКУ НА ДАНЕ МОЄ ПРОХАННЯ!ДЯКУЮ!

 18. Одним із основних та найскладніших моментів розвитку України як правової, демократичної держави є корупція, яка розвивається значно швидше за будь-яке інше явище молодої держави. Світовий досвід свідчить, що коли держава перебуває на етапі розвитку та реформування, рівень корупції завжди зростає. :neutral:

  :arrow: Рішення про надання кредиту приймається регіональним управлінням Фонду протягом місяця з дня надання документів. Піся прийняття рішення регіональним управлінням Фонду про надання кредиту укладається кредитний договір. В разі несвоєчасної виплати за кожний день прострочки нараховується пеня. При відмові від погашення кредиту дія кредитного договору розривається, а позичальникові повертається сума погашенного кредиту, крім % за його користування та штрафних санкцій. Розторгненя кредитного відбувається в разі виявлення недостовірних документів, а також за бажанням самого позичальника.

  :!: Все це повинно бути так насправді в реальності. Але на жаль існує друга сторона діяльності Фонду, яка є не дуже приємною для молодих сімей, і, навіть, попри реформування, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву аж ніяк не може допомогти переважній більшості бажаючих. Якщо у претендента на кредит немає наукового ступеня, двох або трьох дітей і він не є видатним спортсменом, своєї черги йому доведеться чекати не один рік. Інколи безуспішно.

  :idea: Як підтвержує практика, за відсутності радикальних змін стосовно молодіжного кредитування розв’язання цієї проблеми неможливе без участі професійних юристів.

 19. Ростиславon 08 Sep 2009 at 13:32

  Роз’ясніть, будь ласка.
  З 1999 року сім’я перебуває на квартирному обліку з молодіжного кредитування. Зараз від мене вимагають довідку, що я володію (або не володію) приватною власністю у квартирі моєї матері, з якої я виписався ще у 2001 році, але маю там свої приватизовані 19 кв. метрів. загальної (13 кв. м. жилої) площі – третя частина квартири.
  Чи мають право вимагати такі документи, та чи вплинуть ці приватизовані квадратні метри на розгляд справи кредитування, коли підійде черга? Маю жінку, двох неповнолітніх дітей та однокімнатну квартиру 36,3 кв. м. загальної (18,3 жилої) площі.
  Мені підказують подарити свою власність, щоб не впливала на розгляд справи. Але особисто знаю сім’ї, які отримали молодіжний кредит, та мали на той час приватизоване житло. В них ніхто нічого не питав. Дякую.

 20. Світланаon 15 Sep 2009 at 10:32

  Поясніть, будь ласка, як стати на квартирний облік після одруження, куди потрібно звернутись щоб написати заяву про надання кредиту, де потрібно брати довідки. Копії свідоцтв повинні бути завірені ноторіально?
  Заздалегідь вдячна за вичерпну відповідь.

 21. Віталійon 21 Sep 2009 at 14:50

  Віталій, мені 22, а дружині 25 працюємо в Рівному але проживаємо в селі, от і приходиться знімати житло чи можна нам отримати кредит на житло в Рівному? Якщо так, то куди нам звернутися?

 22. Аннаon 22 Oct 2009 at 20:02

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, вот по этому адресу (смотри ниже) я могу обратиться с просьбой о кредите, если я живу в городе Броварах Киевской области? или в моем городе есть “свой Фонд”?

  адресс – Охочим отримати молодіжний кредит на придбання житла в Києві потрібно звертатися в Іпотечний центр в Києві і Київській області, за адресою: ул. Соломенськая, 23а, каб. 116, тіл: 275-66-57, 275-94-79.

 23. Andreyon 15 Dec 2009 at 20:26

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, при розводе, если кредит и квартира оформлены на мужа, выгоняет жену с дома, жена остается с ребенком, молодежный фонд должен приостановить выплаты или муж и дальше будет получать компенсации??????

 24. Alexsandron 13 Jan 2010 at 01:18

  Добрый день!!!!!
  Меня зовут Александр,29 лет, я пограничник, на данное время нахожусь на квартирной очереди, служебным жильем не обеспечивался, женат, жена и маленький ребенок 1.5 года. Снимаю жилье, плачу 1300 грн. К Вам такая просьба, подскажите пожалуйста, могу ли я оформить молодежный кредит на данный момент, очень сложно снимать квартиру и кому то платить деньги. До служебного жилья ого-го как далеко, не дождемся. Да еще моя жена будет выходить из декрета на работу. Что вы посоветуете, как быть, куда обратиться за помощью по оформлению кредита??????

 25. Викторияon 23 Feb 2010 at 13:30

  А у меня такой вопрос я прописана в двух комнатной квартире с двумя детьми и мамой (квартира приватезированная на троих), а мой муж прописан со своими родителями и братом в общежитии (прописки временные) семья мужа стоит в очереди на квартиру уже очень давно. Прописать его в свою квартиру я не могу не хватает метров. Можем ли мы получить кредит, не будучи прописанными в одной квартире? Нам везде говорят что нет, но почему? Ведь у нас нет общей жилплощади?

 26. сашаon 01 Mar 2010 at 16:29

  Взяв кредит(в доларах) під 13,5%, у 2008 році для купівлі квартири. За цей час народилась донька, а я втратив роботу, скажіть чи можна оформити якийсь молодіжний кредит, або як інакше вийти з безвихідної ситуації?

 27. юляon 01 Mar 2010 at 16:51

  я маю маленьку дитину та чоловіка, чи можу я розраховувати на отримання молодіжного кредиту, а яких умовах, за яких обставин та куди треба звертатись? юля.Черкаськаобл.

 28. adminon 27 Mar 2010 at 13:51

  Ще раз повторюю, для отримання кредиту на житло кандидат має подати до консультаційного центру регіонального управління такі документи:
  — заяву про надання кредиту;
  — довідку про перебування на квартирному обліку або документи, що підтверджують необхідність поліпшення житлових умов для кандидатів, які постійно проживають на селі;
  — довідку про склад сім’ї;
  — копію свідоцтва про шлюб, паспортні дані;
  — копію свідоцтва про народження дитини (дітей);
  — документи, необхідні для визначення платоспроможності кандидата;
  — звіт про незалежну оцінку об’єкта купівлі-продажу;
  — документи, що підтверджують право на перевагу в отриманні кредиту перед іншими кандидатами;
  — копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

 29. adminon 27 Mar 2010 at 13:56

  Andrey, 15 Гру 2009 20:26

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, при розводе, если кредит и квартира оформлены на мужа, выгоняет жену с дома, жена остается с ребенком, молодежный фонд должен приостановить выплаты или муж и дальше будет получать компенсации??????

  ____________________________

  При розлучені, чоловік не може “вигнати жінку з дому”, це абсурд…

 30. adminon 27 Mar 2010 at 14:02

  Alexsandr 13 Січ 2010 01:18

  Добрый день!!!!!
  Меня зовут Александр,29 лет, я пограничник, на данное время нахожусь на квартирной очереди, служебным жильем не обеспечивался, женат, жена и маленький ребенок 1.5 года. Снимаю жилье, плачу 1300 грн. К Вам такая просьба, подскажите пожалуйста, могу ли я оформить молодежный кредит на данный момент, очень сложно снимать квартиру и кому то платить деньги. До служебного жилья ого-го как далеко, не дождемся. Да еще моя жена будет выходить из декрета на работу. Что вы посоветуете, как быть, куда обратиться за помощью по оформлению кредита??????

  _________________________________

  Звісно Ви маєте право отримати кредит. Народження однієї дитини дає право на безвідсотковий кредит.

  Інформація про документи є на цьому ж сайті.

 31. adminon 27 Mar 2010 at 14:07

  Andrey, 15 Гру 2009 20:26

  Якщо сім’я складається з матері (батька) та дитини, вона має такі ж самі умови на отримання кредиту, що і повна сім’я.

 32. adminon 27 Mar 2010 at 14:08

  Виктория 23 Лют 2010 13:30

  Згідно з п.17 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 року №584, кредит надається за умови перебування кандидата на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов.

  Таким чином, Фонд НЕ вимагає підтвердження кандидатом його прописки.

 33. adminon 27 Mar 2010 at 14:11

  nadya 02 Чер 2009 21:05

  Те що Ваш чоловік учасник бойових дій, не дає жодних переваг.

  Чому не враховуються інші пільги (інвалід дитинства, учасник бойових дій в Афганістані, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС чи потерпілий від її наслідків тощо)?

  Для цього створені спеціальні служби, а наша програма створена, зокрема, для поліпшення демографічної ситуації в державі.

 34. Віталійon 29 Mar 2010 at 16:59

  Чому так важко знайти чітку і доступну інформацію про правила нарахування балів, про реальні черги в конкретних містах і кількість балів у черговиків?
  Якщо Ви володієте такою інформацією то поділіться будь ласка.

 35. Иринаon 30 Mar 2010 at 19:25

  Здравствуйте, скажите пожалуйста, может ли мой муж взять на себя молодежный кредит на квартиру,если он прописан в Луцке в доме у своих родителей,а сейчас живет у меня в квартире вместе с моими родителями, я прописана в своей квартире,но живет у нас 5 человек,у нас ребенок 6 месяцев,2 комнаты,мне 20,мужу 23. Муж работает,я студентка…?

 36. Ольгаon 03 Apr 2010 at 14:41

  Доброго дня!
  У нас двоє неповнолітніх дітей. Усіх, крім мене, поставили в чергу на кварт.облік.
  Ще до мого повноліття батьки включили мене в договір на приватизацію квартири. Тепер мені належить там близько 12 метрів.
  Таким чином, ми не можемо претендувати на молодіжне кредитування. Але я не живу з батьками і ці 12 метрів лише заважають. Підкажіть, невже тепер немає ніякого шансу на отримання пільгового кредиту?
  Дякую, з повагою Ольга.

 37. Володяon 10 Apr 2010 at 20:08

  Мені 27. Моїй дівчині 23. Вона живе в Києві з батьками. Чи можемо ми розраховувати на молодіжний кредит в Києві після одруження, під який відсоток, на скільки років? Куди для цього необхідно звернутися?

 38. Евгенийon 16 Apr 2010 at 11:27

  Я с Черниговской области, девушка с Ровенской, живем в Киеве, снимаем квартиру, свадьба в сентябре, возможно ли как то расчитывать на молодежный кредит для получения квартиры в Киеве? :?:

 39. Дімаon 05 Jun 2010 at 09:41

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка… Хочемо із дружиною (обом по 26) стати на молодіжку… Працюємо у Києві, житло також тут хочемо… Але самі з іншого регіону… Як це правильно зробити і куди звертатися? Як на довго може затягнутися процес???

 40. Аллаon 12 Jul 2010 at 19:14

  Добрый день, мне 21 год, мужу 23. Можем ли мы рассчитывать на кредит? В какие сроки? На каких условиях? Проживаем в г.Мариуполь
  Заранее благодарю

 41. Тарасon 16 Jul 2010 at 10:56

  Доброго дня. Мені 23 роки, я після закінчення вузу пішов працювати по спеціальності і зараз працюю інженером технологом. Майбутня дружина також після закінчення вузу працює в кадровому агенстві. В жовтні в нас буде весілля. Проживаєм ми в Івано-франківську. Наскільки реально нам взяти цей молодіжний кредит? Що за перший внесок?

 42. olesyaon 30 Jul 2010 at 18:19

  Мне 32 года, двое детей. Есть постоянная работа. Официальный доход составляет 1,8 тыс грн. Могу ли я получить кредит на жилье?

 43. Віраon 11 Aug 2010 at 21:03

  Підкажіть, будь ласка: я військовослужбовець, проживаю з двома неповнолітніми дітьми в гуртожитку – там же і прописана ( у м. Мукачеве, Закакапатська обл.), стою на очеріді на квартиру. Чи можу я подати документи на молодіжний кредит, якщо мені в листопаді вже буде 35 років, чи я вже не встигну отримати цей кредит? Якщо встигаю, то куда я можу звернутися?

 44. Тарасon 06 Sep 2010 at 13:51

  Доброго дня. Підскажіть будь-ласка наскільки реально взяти кредит у Івано-франківську. Від колег чув що перевагу надають тим людям які сплачують найбільший перший внесок, а що робити тим які перший внесок сплатити неможуть?

 45. Жаннаon 20 Sep 2010 at 17:51

  Добрий день. Я студентка, навчаюся на 4 курсі. Я хочу придбати квартиру в Києві. Мама може виступити поручителем при необхідності. Скажіть куди можна звертатися за програмою молодіжного кредитування та програмою доступного житла?Які вимоги висуваються до позичальника? Та які обєкти житла пропонуються в Києві?

 46. Ання Музичукon 24 Sep 2010 at 20:54

  доброго дня!
  скажіть будь ласка куди в рівному можна безпосередньо звернутися для отримання інфо про молодіжне кредитування! і поясніть пункт про облік, де можна статин а такий облік. (довідку про перебування на квартирному обліку або документи, що підтверджують необхідність поліпшення житлових умов для кандидатів, які постійно проживають на селі;).

 47. Еленаon 28 Sep 2010 at 02:36

  Здравствуйте!!! Мы молодая семья, проживаем в г. Киеве. Мне 26 лет, мужу 32, а ребенку 10 месяцев. У меня с ребенком киевская прописка, у мужа черкасская. Я стою на кварт учёте. Муж работает официально, я в декрете (государственная структура). Посоветуйте пожалуйста самый выгодный кредит, и вообще хотелось бы узнать какие варианты существуют. Спасибо!!!

 48. juli4ka89on 04 Oct 2010 at 22:48

  Добрий день. Моя сім’я (я, чоловік та дитина) проживає в невеличкому селі Ів.-Франківської обл. Підкажіть, будь ласка, чи можливо отримати молодіжний кредит на купівлю житла у своєму селі (ми вже вибрали будинок, який хотіли би придбати), і як це правильно зробити?

 49. Татьянаon 13 Oct 2010 at 16:03

  Доброго дня! мені 28 років, розлучена, виховую сина чи можу я розраховувати на молодіжку? проживаю в Черкаській області і підскажіть будь ласка куди звернутись, нав квартирному обліку не стою, не знаю куди в нашому місті звернутись підскажіть будь ласка

 50. Віталійon 24 Oct 2010 at 10:40

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка…Чи можу я з дружиною взяти молодіжний кредит, на придбання будинку ,працюємо в м.Тульчині, Вінницької обл.-державними службовцями. Мені 27р. дружині 29р. дитині 3р. на квартирному обліку не знаходимся. Які відсотки, за який період можливо його отримати і що для цього потрібно.Дякую

 51. Любовon 22 Nov 2010 at 21:01

  Розкажіть будьласка…!!!
  Я та мої дві сестри,прописані та живемо з батьками в однокімнатній квартирі в Києві, тато на черзі з січня 1977р., та на багатодітній черзі з 1994р. Якщо я вже зі своїм чоловіком стану на пільгове кредитне житло, як це вплине на загальну чергу поліпшення житлових умов (нам мабуть вже не дадуть тієї трикімнатної квартири на яку ми всі разом так довго чекали)

 52. Наталіяon 23 Nov 2010 at 13:01

  Добрий день! чи маю я право на пільги по молодіжному кредиту якщо у чоловіка є син від 1 -го шлюбу ? На момент одержання кредиту я була розлучена, виховувала доньку. Вийшла в друге заміж за вдівця в якого є син ( син проживає із нами ). Народився спільний син. Наша сім”я рахується багатодітною, є посвідчення.

 53. nataliaon 05 Jan 2011 at 11:17

  Здравствуйте. Я так понимаю что по молодёжному кредиту нереально взять квартиру в Киеве? Мой муж пограничник, планируем ребёнка, но страшно рожать в никуда( мы служим в Луганской обл. от Луганского погран.отряда. В Луганске брать не хотим так, как не желаем здесь жить. а сами мы с Винницкой обл. СКАЖИТЕ А РЕАЛЬНО ЛИ В ВИННИЦЕ ПОЛУЧИТЬ КВАРТИРУ ИЛИ ТАКЖЕ КАК И В КИЕВЕ.

 54. nataliaon 05 Jan 2011 at 11:18

  Здравствуйте. Я так понимаю что по молодёжному кредиту нереально взять квартиру в Киеве? Мой муж пограничник, планируем ребёнка, но страшно рожать в никуда( мы служим в Луганской обл. от Луганского погран.отряда. В Луганске брать не хотим так, как не желаем здесь жить. а сами мы с Винницкой обл. СКАЖИТЕ А РЕАЛЬНО ЛИ В ВИННИЦЕ ПОЛУЧИТЬ КВАРТИРУ ИЛИ ТАКЖЕ КАК И В КИЕВЕ.?????????????

 55. Olyaon 15 Jan 2011 at 17:21

  Доброго дня.Мене звуть Ольга,мені-23,а чоловікові-28 у нас донька -3 роки.Ми живемо з мамою і сестрою в квартирі 36 кв м місця і умови не дуже добрі.Ми б хотіли взяти молодіжний кредит,що для цього нам потрібно?????Скільки часу це займе????Дякую…

 56. Olyaon 15 Jan 2011 at 17:24

  доповнення…..але в нас одна проблема ми двоє працюємо але неофіційно…..як нам получити кредит на квартиру..?????

 57. Оленаon 25 Jan 2011 at 15:34

  Доброго дня!
  Ми з чоловіком працюємо в університеті. Він кандидат географічних наук, доцент. Я аспірант у декретній відпустці. Планую з вересня вийти на неповний робочий день. Чи є у нас якісь пільги при одержанні молодіжного кредиту.
  Є двоє дітей до 6 років. Є гроші на перший внесок.

 58. vladimiron 09 Feb 2011 at 13:25

  чи можу я розраховувати на молодижний кредит на житло в Прилуках? Мне и жене 22 года. В мае будет ребенок

 59. Васильon 17 Feb 2011 at 03:42

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка… Хочу стати на молодіжне кредитування. Працюю і живу в Тернополі, житло також тут хочу. Як це правильно зробити і куди звертатися? Як на довго може затягнутися процес???

 60. ларисаon 07 Mar 2011 at 16:05

  Мне 25,мужу 27,дочке 1,5 года,снимаем в Луцке квартиру(муж работает здесь ,я в декрете).прописание в селе(у родителей мужа),можно ли получить кредит в Луцке? Куда обращаться? Имеет ли значение категория постр.от аварии на ЧАЕС?

 61. ларисаon 07 Mar 2011 at 16:05

  Мне 25,мужу 27,дочке 1,5 года,снимаем в Луцке квартиру(муж работает здесь ,я в декрете).прописание в селе(у родителей мужа),можно ли получить кредит в Луцке? Куда обращаться? Имеет ли значение категория потер.от аварии на ЧАЕС?

 62. вікторіяon 10 Mar 2011 at 15:05

  доброго дня! в нас така ситуація! мені 25р., чоловіку 26р, доньці 11 міс. Прописані ми у батьків у Вінницькій обл., а живемо в м.Чернівці (знімаємо квартиру)! чи можемо ми отримати молодіжний кредит в Чернівцях!чи додаються, в такому випадку,ще якісьдокументи до вище вказаного вами переліку документів!

 63. Віталійon 11 Mar 2011 at 11:29

  Доброго дня.
  Нам з дружиною не вистачає грошей на добудову комплекса і хотіли б взяти молодіжний кредит,
  Сума потрібна не велика!
  Це для туристичного бізнесу в Івано-Франківській обл.
  Кредит мені треба , не більше як на 2 роки!!!
  Допоможіть молодій сім ї!!!!
  Дякую!!! :???:

 64. Иринаon 24 Mar 2011 at 15:11

  Подскажите , пожалуйста, можем ли мы рассчитывать на молодёжный кредит, если мне 28 лет, а мужу 32??? Спасибо.

 65. Сергейon 04 May 2011 at 11:36

  Добрый день.Подскажите пожалуйста Хочу взять молодежный кредит на даный момент у меня 2 детей через 3 месяца у меня будет ребенок .Если я сейчас начну оформлять кредит то сколько государство заплатит процентов

 66. Сергейon 04 May 2011 at 11:38

  и подскажите долгий ето процес оформления

 67. Марянаon 06 May 2011 at 16:30

  добрий день, мені 27р., чоловікові 29р., донці 1р. Ми не стоїмо на квартирному обліку і прописані кожен в своїх батьків, фактично проживаємо з батьками чоловіка і з сімєю його сестри. хочемо купити будинок за 30тис.у.о., по програмі комерційних банків, зараз я в декреті, чоловік працює не офіційно.
  Чи реально нам отримати кредит?

 68. Людаon 09 Jun 2011 at 10:38

  скажіть будь ласка адресу такого молодіжного фонду в м. Полтава. заздалегідь дякую за відповідь

 69. сергійon 11 Jun 2011 at 10:25

  Доброго дня мене звати Сергій мені 28р я не одружений, скажіть будласка до якого віку можна отримати молодіжний кредит і на скільки років, і де можна отримати більш детальну інформацію!!!

 70. Андрійon 27 Jul 2011 at 12:20

  Добрий день, підскажіть мені будь-ласка!!! Ми з дружиною, хочемо вжяти молодіжний кредит у м. Луцьку, підскажіть куда конкретно треба підходити щоб взяти кредит, все місто обїздив ніхто про це не знає. Будь-ласка відпишіть на почту solomyanyuk.glamurnaya-suchka@yandex.ru , дякою!!!

 71. Олександраon 05 Aug 2011 at 13:31

  Доброго дня! Мені 23 роки, чоловіку 26, дитині 1,5 роки. Ми проживаємо в квартирі його батьків, по акту приватизації нам належить 1/3 частина квартири. Чи є можливіст у нас отримати кредит на житло?

 72. Альонаon 14 Aug 2011 at 09:18

  де я можу отримати молодіжний кредит і що для цього потрібно?

 73. ОКСАНАon 15 Aug 2011 at 15:33

  Доброго дня.скажіть будь ласка.чи можем ми з чоловіком взяти такий кредит.по моій приписці зареестровано три сімі в двох кімнатній квартирі.чоловік ніде не приписаний.у нас дочка 12років.чи е у нас шанс?КАЛУШ.щиро вдячна.

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply