05 26 2008

У Секретаріаті Президента вважають поки неможливою реалізацію ініціативи Тимошенко про кредити на житло під 4-5%

Категорія: Новини, СтаттіУ Секретаріаті Президента України вважають поки неможливою реалізацію ініціативи, озвученої прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко про надання іпотечного кредитування під 4-5%.

“Укотре змушений сказати: я не знаю відповіді на ініціативу, яку сьогодні озвучує уряд. Можливо, є якісь схеми для реалізації цієї ідеї, тому важливо, щоб уряд виклав своє бачення – як і за рахунок кого ми можемо отримати 4-5%”, – сказав на брифінгу перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

“За сьогоднішньої схеми діяльності іпотечної структури це неможливо”, – наголосив він. О.Шлапак зазначив, що іпотечна структура “може вийти на ринок за кредитуванням, може йти на внутрішній або зовнішній ринок, потім додає невеликий відсоток і починає ці кошти розміщувати у комерційних банках з умовою, що вони також беруть свій невеликий відсоток”. “На сьогодні таке кредитування здійснюється (розміром) понад 10%. Я не бачу, як сьогодні іпотечна установа за таких умов зможе взяти ресурс в 3-5%, щоб потім 4-6% перетворити його”, – сказав він.

No responses yet

Comments are closed at this time.

Trackback URI |