10 02 2008

У Кременчуці державний молодіжний Фонд урочисто здав у експлуатацію черговий будинок із квартирами для молодих сімей

Категорія: Новини8 вересня у місті Кременчук Полтавської області, у кварталі № 304 зданий в експлуатацію 144-х квартирний 9-поверховий житловий будинок, 58 помешкань у якому отримали молоді сім’ї завдяки участі у кредитних програмах Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Разом із внесками позичальників будівництво 58-ми квартир загальною площею 2 310 кв. метрів було проінвестовано на суму 6 237 216 гривень, в тому числі за рахунок коштів на кредитування молодих сімей із державного бюджету – 4 418 869 грн., та місцевих бюджетів усіх рівнів – 1 818 347 грн. Вартість одного кв. метра загальної площі житла обійшлося позичальникам в межах 2 700 – 3 000 гривень.

Невисока, як на сьогодні, у порівнянні із комерційними забудовниками, вартість квадратного метру житла пояснюється тим, що під будівництво молодіжного будинку регіональному управлінню Фонду була виділена земельна ділянка площею 0,63 га, що дозволило уникнути додаткових витрат.

Загалом, на Полтавщині молодим сім’ям протягом 1999-2008 років Державним фондом було надано 460 пільгових довготермінових кредитів на будівництво та придбання житла за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Крім того, з молодими сім’ями було укладено 629 угод про надання часткової компенсації відсоткової ставки житлових кредитів, отриманих у комерційних банках.

За період роботи полтавського регіонального управління Фонду програми молодіжного житлового кредитування поширені на 25 населених пунктів області – Кременчук, Полтаву, Комсомольськ, Лубни , Миргород, Кобеляки, Червонозаводське, Гребінку, Пирятин, Козельщину, Котельву та інші. Завдяки плідній співпраці із місцевими органами влади, у 10 районах та містах області затверджені місцеві програми забезпечення молоді житлом.

Виконуючи функції державного замовника будівництва молодіжного житла, полтавським регіональним управлінням Фонду за роки свого існування профінансовано та введено в експлуатацію 98 житлових будинків.

No responses yet

Comments are closed at this time.

Trackback URI |