02 04 2009

Хмельницьк: Черга на кредит на 40 років.

Категорія: НовиниЩоб надати кредит на придбання житла тим хмельничанам, хто стоїть на черзі у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву, потрібно не менше 40 років. За цей час абсолютна більшість із них перестане бути “молоддю” і буде знята з черги. 

Як повідомила виконуюча обов’язки Хмельницького регіонального відділення цього фонду Ірина Столяр, нинішня криза тут ні до чого, тому що обсяги фінансування програми молодіжного житлового кредитування і без неї скорочувалися з року в рік. На всю область досі щороку надавалося в середньому по 25 молодіжних житлових кредитів, а у черзі зараз знаходиться близько тисячі лише самих мешканців обласного центру.

Ото й виходить, що при нинішніх темпах на забезпечення їх коштами на житло потрібно стільки ж часу, скільки Мойсей водив ізраїльтян пустелею. Але, як у “землю обіцяну” увійшли не всі, так і обіцяних пільгових кредитів не всі дочекаються, адже при досягненні віку 36 років людина автоматично втрачає право його отримати – скільки б років вона не перебуваа на черзі. А, як неважко здогадатися, для багатьох час на “молодіжний” кредит підійде, коли вони будуть на пенсії. І то за умови, що держава не закине цю справу, бо, наприклад, у бюджеті на 2009 рік коштів для цього не передбачено взагалі.

No responses yet

Comments are closed at this time.

Trackback URI |