06 07 2010

Рівне. «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» нададуть інформацію про те, як отримати довготерміновий кредит на будівництво чи придбання житла.

Категорія: Новини27 червня з 13.00 до 18.00 молоді люди зможуть отримати відповіді на питання, що їх хвилюють, з вуст чиновників. За інформацією прес-служби Рівненського міськвиконкому, на День молоді, 27 червня, в центрі Рівного, за майданом Незалежності, проводитиметься акція «Великий консультпункт». Молодим людям надаватимуться консультації з працевлаштування безпосередньо спеціалістами міського центру зайнятості.

Фахівці міського управління освіти розповідатимуь, як вберегти дітей від «чорного» Інтернету. Фахівці управління у справах захисту прав споживачів у Рівненській області проконсультують всіх охочих про права покупців. Спеціалісти ж Рівненського регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» нададуть інформацію про те, як отримати довготерміновий кредит на будівництво чи придбання житла.

Така акція, за словами чиновників Рівненського міськвиконкому, проводитиметься у місті вперше. Їй передує вивчення та систематизація питань, які нині хвилюють рівненську молодь.

No responses yet

Comments are closed at this time.

Trackback URI |