07 07 2010

Погашення боргів з часткової компенсації почнуться вже в липні

Категорія: Новини, СтаттіОчікується, що виплати заборгованості з часткової компенсації відсоткової ставки комерційних банків почнуться в другій декаді липня. Про це заявив Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін. Зараз отримати всю оперативну інформацію і проконсультуватися з проблемних питань позичальники можуть у регіональних управліннях Фонду.

За словами Леоніда Рисухіна, на даний момент склалася непроста ситуація з виплатами через недофінансування програми минулого року. Так, борг на 1 січня 2010 року становив 62,7 млн. грн.

Зараз, пояснює Леонід Рисухін, Фонд може вкладати гроші в програму за наявності коштів у державному бюджеті, а головний фінансовий документ був прийнятий лише у квітні, через що сталася затримка з виплатами в цьому році.

У травні, продовжив він, Фонд почав консультації з Міністерством фінансів щодо виплат, і на сьогодні переговори знаходяться на фінішному етапі – на часткову компенсацію процентної ставки цього року передбачається виділити 117 млн. грн.

«Виплати почнуться, як тільки буде підписаний паспорт бюджетної програми. Я думаю, Фонд почне розраховуватися в другій декаді липня», – підкреслив Голова правління. Зокрема, в липні очікується виділення 30 млн. грн., далі щомісяця по 14-15 млн. грн.

У той час, відзначив Леонід Рисухін, виникають і поодинокі проблеми з частковою компенсацією, пов’язані, наприклад, з банками, які постраждали під час фінансової кризи. Так, на сьогодні є проблеми з Укпромбанком, який готується до ліквідації. «Фахівці Фонду зараз активно займаються вирішенням подібних питань», – резюмував Глава правління Фонду.

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ МОЛОДІЖНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ

No responses yet

Comments are closed at this time.

Trackback URI |