07 07 2010

Понад 600 молодих сімей отримають квартири у 2010 році

Категорія: Новини, СтаттіПонад 600 молодих українських сімей отримають квартири до кінця 2010 року за умови фінансування програм Фонду з держбюджету в повному обсязі. Це стало можливим завдяки прийнятому Правлінням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та погодженому Спостережною Радою Фонду рішенню про виділення кредитів за рахунок загального фонду державного бюджету для спрямування їх позичальниками, у першу чергу, на фінансування будівельних об’єктів з високим рівнем готовності.

Зокрема, під цю категорію підпадають новобудови в місті Луганськ, де до кінця року зможуть заселитися 169 сімей, в м. Ланівці та смт. Козова (Тернопільська область), де, відповідно, квартири отримають 6 та 32 сім’ї, в м. Жмеринка (Вінницька область) – 24 молоді сім’ї, м. Кіровоград – 32 та інші.

Згідно з рішенням Правління спрямування коштів у «задільні» об’єкти можливо лише за умови наявності повного комплекту дозвільної документації фактичного здійснення поточних робіт на будмайданчику та аналізу спроможності забудовника забезпечити введення будинку в експлуатацію у задекларовані терміни.

No responses yet

Comments are closed at this time.

Trackback URI |