09 02 2011

На Дніпропетровщині введено в експлуатацію будинок для 40 молодих сімей

Категорія: Новини29 серпня 2011 року на Дніпропетровщині, у с. Дослідне за вул. Наукова 54, відбулися урочистості з приводу введення в експлуатацію будинку за програмою забезпечення молоді житлом. Ключі від власних квартир 40 молодим сім’ям вручили Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолій Близнюк, Голова Правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін та губернатор Олександр Вілкул.

40-квартирний будинок для молодих сімей був зведений за рік, замовником будівництва є Дніпропетровське регіональне управління Фонду. За словами директора РУ Анатолія Шендрика, це перший об’єкт молодіжного житлового комплексу «Мрія», побудований з нагоди 20-ої річниці Незалежності України та 40-річчя діяльності МЖК, про що свідчить меморіальна дошка на будинку.

Пільгові житлові кредити від держави отримали працівники бюджетної сфери, держслужбовці, правоохоронці та приватні підприємці. Квартири мають сучасне планування, в кожній – автономне опалення, лічильники газу, води, електроенергії. Вартість кв. м склала від 4500 до 6060 грн. Обслуговувати будинок буде ОСББ.

Наступний об’єкт у комплексі в с. Дослідному планується закласти вже у вересні 2011 року, взагалі передбачається, що буде зведено 5 будинків. В цілому на Дніпропетровщині за роки діяльності регіонального управління Фонду за програмою забезпечення молоді житлом було введено в експлуатацію більше 50-ти об’єктів.

No responses yet

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply