Де можна отримати онлайн кредит за 15 хвилин?

Життя сучасної людини часто підкидає сюрпризи і приємними їх можна назвати не завжди. Найчастіше, для вирішення проблем потрібні гроші. Навіть якщо ситуація здається критичною, вихід є. Одним з рішень стане онлайн кредит за 15 хвилин в Мірнограде. Ми готові запропонувати вам такий кредит на кращих умовах. Оформити кредит можна як завітавши до офісу особисто або подавши заявку на сайті.

Приклад розрахунку процентної ставки «Онлайн кредит за 15 хвилин»

Приклад розрахунку: при сумі онлайн кредиту в 1000 гривень, відсотки за користування коштами складуть 20 гривень в день, що приблизно становить 2% в день. APR — 730%. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом компанія не стягує, якщо позичальник не порушує умови договору і погашає заборгованість у відповідності з встановленим графіком. Кожен має право дострокового погашення кредитних коштів з перерахунком відсотка. Мінімальний термін погашення кредиту — добу.

Основні переваги кредитних компаній

Видача кредиту на руки або на карту у невеликих кредитних компаній користується великим попитом за рахунок ряду переваг. До таких традиційно і цілком справедливо відносять:
Чи готові видати онлайн кредит по мінімальним пакетом документів. В абсолютній більшості випадків буває досить паспорта та ІПН. Тепер не потрібно брати довідки про доходи і збирати цілий пакет документів, щоб отримати невелику суму в кредит.

Співпрацюють, в тому числі і з тими позичальниками, які не можуть похвалитися відмінною кредитною репутацією. Чорні списки — не завжди перешкода при взятті кредиту.

Видають кредити особам від 18 років, а також досягли пенсійного віку, що не можна сказати про банках. Багато банків працюють тільки з особами, які досягли 21 річного віку і людям, які не досягли пенсійного віку. Решті — взяття кредиту проблематично.

Кредитні кошти можна отримати як готівкою на руки в офісі компанії, так і на будь-яку банківську карту через інтернет. Багато хто користується онлайн позикою, так як кредитні кошти надходять відразу ж після схвалення заявки.

Видача кредиту не прив’язується до мети, на яку його будуть витрачати. Позичальникам абсолютно не важливо, для чого вам потрібні гроші.

Обіцянка видати кредит за 15 хвилин — не рекламний хід, а реальність, підтверджена великим досвідом. Вам не потрібно місяцями чекати рішення. Оформлення в найкоротші терміни, наприклад в Dinero, кредит можна оформити взагалі за 10 хвилин.

Швидке оформлення кредитних кошти готівкою і онлайн. Найчастіше, швидкість прийняття рішення залежить від того, яку суму ви хочете взяти. Існує експрес-кредитування — швидкість видачі кредиту не перевищує 30 хвилин з моменту оформлення заявки до підписання договору.

Для взяття кредиту не потрібно закладати майно і поручительство родичів теж не потрібно.

Ще одна цікава особливість співпраці полягає в програмі лояльності. Якщо ви звернулися в організацію вперше, то максимальна сума, яку вони зможуть видати не перевищить 3 000 гривень. Якщо ви сумлінно і вчасно погасите заборгованість по першому кредиту, то розмір другого кредиту зросте.

Процес погашення кредиту

Підводячи підсумок, хотілося б сказати наступне: онлайн кредит за 15 хвилин — найпопулярніша послуга з тих, що існують на банківському ринку. Простота і доступність, лояльність і чесні умови — ось ті чинники, які сприяють розвитку послуги і зростання її популярності у потенційних позичальників. Отримати такий кредит може кожен повнолітній громадянин України, причому, навіть не виходячи з дому.

Просто оформіть заявку онлайн, і фахівці розглянуть її в максимально короткі терміни. Імовірність позитивного результату оцінюється як дуже висока.

Такі кредити однаково зручно як отримувати, так і виплачувати. Вносити гроші можна в офісі компанії або через термінал. Підсумкова сума буде озвучена позичальнику при видачі коштів, що дозволить грамотно і ефективно планувати свій бюджет. У разі дострокового погашення кредиту, клієнт оплачує тільки поточну процентну ставку, тобто ніяких штрафних санкцій не передбачено.