Огляд “БыстроЗайм”

“БыстроЗайм” перша компанія в Україні, яка почала пропонувати онлайн кредити на карту. Зареєстрована в 2007 році. Гроші можна отримати на карту або в відділенні. Компанія має досить розвинену мережу відділень по всій Україні і позиціонує себе як лідер мікрофінансової сфери. Непогана заявка на успіх. Але так чи все насправді?

Перше враження

Для свого сайту “БыстроЗайм” вибрав стандартний зелений колір, який не буде відволікати від основного інтерфейсу. Перше, що зустрічає користувача банера з поточними акціями. На головній сторінці кредитний калькулятор, опис переваг, короткі вказівки щодо отримання та оплати, і контактна інформація.

Правда відразу кинулися в очі відгуки про компанію. Коли ми тестували сайт, вони абсолютно не модерувати. Пропускати на головну сторінку нецензурну лексику не найкращий хід.

Юзабіліті

Сайт досить зручний. У верхньому меню вкладка з інструкцією з оформлення кредиту. У вкладці «Позики онлайн» розміщена інформація про необхідні документи для пенсіонерів, студентів, фізичних і юридичних осіб.

Третя вкладка карта відділень. спеціальний сортувальник, в якому можна відразу вибрати область і місто. Карта покаже вам місця розташування відділень і точні адреси. Отримати кредит до зарплати можна майже в кожному місті України.

Акції

“БыстроЗайм” пропонує кілька акційних пропозицій. Головне перший займ онлайн для нових клієнтів під 0%. Ви можете отримати кредит на суму до 1000 гривень на термін до 15 днів. На кредит з більшою сумою або терміном будуть нараховуватися відсотки.

Друга акція можливість виграти призові 500 гривень. Оформляючи кредит з 4 по 31 число кожного місяця, ви отримуєте можливість опинитися в трійці переможців конкурсу від “БыстроЗайм”.

Компанія надсилає знижкові промокодом на свята і дні народження, з якими можна зменшити суму відсотків на 25-50%.

Отримання кредиту

“БыстроЗайм” пропонує отримати кредит на карту або готівкою до 10 000 гривень. Термін до 30 днів з можливістю пролонгації. Продовжити займ можна тільки сплатою відсотків за певний період.

Заявка на кредит у бистрозайм стандартна. одну головну умову: всі дані повинні бути заповнені українською мовою. Це не дуже добре, тому що більшість аудиторії російськомовна і заповнення анкети українською може виявитися істотною проблемою. Залежно від того, як працює система розгляду заявок, людині, який написав прізвище російською мовою, можуть відмовити в кредиті, пославшись на недостовірність інформації.

Спочатку користувач проходить реєстрацію в особистий кабінет. Після цього заповнюється заявка на кредит. Необхідно ввести правильні паспортні дані, ІПН, відомості про роботу і телефони контактних осіб.

Прозвон по телефону відбувається в обов’язковому режимі. Співробітники контакт-центру спочатку дзвонять самому позичальникові, а після його друзям, колегам або родичам, щоб уточнити інформацію.

Ми оформили перший займ за 15 хвилин. Дзвінок надійшов вже через 10 хвилин після відправлення анкети, а гроші зараховані на карту відразу після розмови з оператором.

Всі подальші позики оформлялися вже без дзвінка буквально за 3-4 хвилини. Потрібно було тільки зайти в кабінет, вибрати суму, термін і відправити заявку.

Єдина незручність відновлення пароля. Новий пароль повинен прийти на імейл, але доходить він туди дуже довго. Якщо судорожно тиснути на кнопку, то вам прийде і 20 паролів, але через невідому помилку, жоден з них може не підійти.

Погашення кредиту

Погашати кредити в “БыстроЗайм” дуже зручно. Можна зробити це за допомогою будь-якої карти. Сайт переводить вас на сторонній сервіс оплати, який запитує реквізити карти і просить на підтвердження пароль з смс. Також можна оплатити і пролонгувати кредит в найближчому відділенні або терміналі.

При останньому оформленні кредиту в “БыстроЗайм”, у нас сталася конфліктна ситуація з співробітником колл-центру. День погашення заборгованості припав на неділю. Оплатити позику не вдалося з технічних причин і ми відклали це до понеділка. У понеділок нам подзвонили, щоб попередити про сьогоднішню оплаті, яку потрібно провести обов’язково тоді штраф не нараховано. Перший дзвінок був о 10 ранку. Другий о 14:00. Третій, і фатальний, о 16:00. Перші 2 рази ми підтвердили, що сьогодні оплата буде внесена, навіть домовилися за часом до 20:00.

Молода людина, яка подзвонила о 16:00, поводився абсолютно некоректно. На прохання розмовляти більш ввічливо відповів, що тон зменшити навіть не намагатиметься. Мабуть, компанія не надто вже цінує клієнтів і вважає свою цільову аудиторію негідною тактовного і спокійного діалогу.

Після розмови з даним співробітником в особистому кабінеті з’явилося сповіщення про нарахований штраф. Дивний збіг дівчина, яка дзвонила о 10:00 сказала, що якщо оплата надійде сьогодні, то штраф можна обійти.

Підведемо підсумки

Ми оформили кредит в “БыстроЗайм” близько 3 разів кожен раз компанія пропонувала акцію, знижку або більшу суму. Заявка працювала швидко. Відсотки відносно невеликі. Оператори, які дзвонили в перші дві позики були ввічливі. Молода людина, яка подзвонила в третій раз в корені розбавив наше райдужне уявлення. “БыстроЗайм” не надто заморочується про супроводі оплати кредиту. Жодного разу не приходило СМС з оповіщенням про майбутній закінчення терміну.

Це можна розцінити як довіру до клієнтів, або ж як супровід прострочення, за яку компанія може отримати вдвічі більший відсоток. Після проведеного експерименту, ми більше схиляємося до другого варіанту. СМС та імейл-супровід у “БыстроЗайм” працює в супер-економному режимі.

Так як Бистрозайм перша мікрофінансових компанія в Україні, вона вже має досить велику клієнтську базу і досвід роботи. Дуже сподіваємося, що компанія врахує помічені недоліки і доведе свій сервіс до досконалості!