Огляд Alexcredit

Компанія Alexcredit вийшла на ринок онлайн-кредитування з місією звільнити свого клієнта від суєти, яка завжди супроводжує подібні фінансові операції. Ми хочемо, щоб він не стояв в чергах, не заповнював масу докладних анкет, не витрачав свого часу, доводячи співробітникам банків свою платоспроможність, а просто відправив заявку і отримав гроші саме тоді, коли вони йому знадобилися. В нашій команді працюють професіонали, які знають, як працює українська система онлайн-кредитування, і можуть запропонувати сервіс найвищої якості. Кожен, кому терміново знадобилися гроші, може облямувати нам заявку в будь-який час доби.

Хто може отримати кредит в Alex credit?

Отримати кредит в Alexcredit може кожний дієздатний громадянин України віком від 18 до 65 років, зареєстрований на території України (за винятком тимчасово окупованих територій).

Як отримати кредит онлайн

Щоб швидко отримати онлайн-кредит, скористайтеся нашою лінійкою і вкажіть точну суму, яку ви хотіли б отримати, і термін, на який вона вам знадобиться. Тут же ви побачите суму, яку необхідно буде повернути. Переконайтеся, що умови кредитування вам підходять, і натисніть «Подати заявку». Після цього ми попросимо вас надати деякі персональні дані, а також інформацію про вашу платіжну картку. Зверніть увагу: ваш мобільний телефон і платіжна карта повинні бути під рукою: вони будуть необхідні при подачі заявки.

Отримати підтвердження заявки може тільки громадянин України віком від 18 років, що має платіжну карту, випущену українським банком. Карта повинна бути відкритою для розрахунків в Інтернеті, а позитивний баланс на ній повинен становити не менше 2 грн. Вам знадобиться доступ до електронної пошти і мобільний телефон. Обробляючи надану вами інформацію, наша скорингова система виконує перевірку Вашої кредитоспроможності: ми зацікавлені в наданні кредитів тільки тим, для кого їх повернення не буде надто обтяжливим.

Як сплатити борг Alexcredit

Існує кілька шляхів погашення кредиту. Зверніть увагу, що основним каналом погашення оплата платіжною карткою, яку ви використовували під час реєстрації на нашому сайті. Виберіть найбільш простий і зручний для вас спосіб:

  • Погасити кредит на нашому сайті платіжною карткою, яку ви використовували під час реєстрації в будь-який час, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
  • Погасити кредит на нашому сайті будь-якою іншою платіжною карткою в будь-який час, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
  • Через платіжні термінали (Ibox та EasyPay) з обов’язковим зазначенням вашого номера кредиту.
  • Погасити кредит банківським переказом з будь-якого банку України. Реквізити в особистому кабінеті на сайті Alexcredit

Як продовжити кредит (пролонгація)

Всю суму кредиту необхідно виплатити не пізніше дати погашення, обраної вами при оформленні кредиту. Однак на той випадок, якщо у вас виникла необхідність перенести дату погашення, в нашій системі передбачена функція пролонгації кредиту. Щоб нею скористатися, вам необхідно спочатку сплатити всі нараховані відсотки і внести плату за послугу продовження. Таким чином ми отримуємо підтвердження вашої платоспроможності. Здійснити оплату дуже просто, ви можете зробити це самостійно в вашому особистому кабінеті. Зверніть увагу: ми не завжди можемо задовольнити ваше прохання про продовження терміну кредиту. У тому випадку, якщо пролонгація можлива, вам слід вибрати її термін: 10, 20 або 30 днів. Вартість продовження залежить від її терміну і буде вказана в особистому кабінеті при виборі бажаного періоду.