Огляд Cashberry

Cashberry компанія, що надає послуги з мікрокредитування і працює на українському ринку фінансів 3 роки. Заснована компанія Cashberry ще в 2016 році, і з тих пір постійно розвивається, пропонуючи своїм клієнтам як вигідні умови для співпраці, так і спрощену процедуру для оформлення кредиту.

Максимальна сума отримання позики і терміни виплати залежать від рейтингу клієнта, який він має в системі. Позитивно зарекомендували себе позичальники мають можливість отримати позику до 8000 гривень. Рейтинг відгуків клієнтів компанії Cashberry має позитивний характер.

Інформація про компанію Cashberry:

 1. Сума доступна при першому позику 100 — 3000 гривень.
 2. При наступних кредитах до 8000 гривень.
 3. Терміни оформлення кредиту від 7 до 30 днів можливість продовжити терміну).
 4. Процентна ставка позики становить 1,5% в день.
 5. Оформлення позики 15 хвилин.
 6. Заявка розглядається протягом 10 хвилин.
 7. Оформлення кредиту особам, які досягли віку 18 років.
 8. Наявність довідки з роботи не потрібно.
 9. Можлива видача кредиту безробітним і пенсіонерам.
 10. Видача позики можлива на території всієї України крім Криму та ОРДЛО.
 11. Дуже високий відсоток схвалених заявок на отримання позики.

Для оформлення позики в компанії Cashberry потрібно мати:

 • Українське громадянство.
 • Ідентифікаційний номер і паспорт України.
 • Банківську карту.
 • Номер телефону.

Компанія Cashberry надає сучасний спосіб для вирішення фінансових проблем. Даний сервіс вже допоміг великій кількості громадян країни і далі продовжує вдосконалюватися.

Переваги Cashberry:

 1. Можливість отримання кредиту з 18 років.
 2. Оперативна обробка запитів.
 3. Безпека збереження особистої інформації.
 4. Різні варіанти способів погашення кредиту.
 5. Отримання кредитних коштів через інтернет.
 6. Присутні акції і бонуси.
 7. Хороша процентна ставка в порівнянні з іншими мікрокредитними організаціями.
 8. Можливість отримання позики 24 години на добу.
 9. Служба підтримки.
 10. Зручний інтерфейс сайту.
 11. Надається можливість продовжити термін кредиту.

Недоліки компанії Cashberry:

 • При першому позику присутній обмеження в 3000 гривень.
 • Збільшення ставки при простроченні у виплаті заборгованості.
 • Можливість передачі заборгованості колекторам.

Робота компанії Cashberry є повністю легальною, у компанії всі документи для роботи. Саме наявність цих документів обов’язковим для роботи. Документація отримана в 2006 році від Національної комісії фінансового ринку України.

Процедура онлайн кредиту проста і відрізняється доступністю. Все що необхідно, так це доступ в мережу інтернет. Можливо оформити позику з мобільного і планшета з будь-якого місця країни.

Як оформити кредит:

 1. Переходимо на офіційний сайт компанії Кешбері
 2. На головній сторінці сайту компанії присутній спеціальний кредитний калькулятор. При його допомозі відбувається вибір необхідної суми позики і термінів погашення кредиту, які становлять 7, 14, 21 і 30 днів. Поруч присутня інформація про розмір ставки, датою погашення і суми коштів, взятих у кредит. Після перевірки даних потрібно натиснути на «Отримати гроші на карту».
 3. Наступний крок це процес реєстрації. В ході цієї процедури необхідно в спеціальні поля внести свої дані і придумати пароль, він дозволяє в подальшому відвідувати особистий кабінет на сайті компанії. Далі необхідно натиснути на кнопку «Зареєструватися».
 4. Тепер необхідно заповнити анкету. Тут вказуємо свої особисті дані: інформація про проживання, прописку, місце роботи, дохід і т.д
 5. По завершенні внесення особистої інформації необхідно провести процедуру прикріплення фотографії своїх документів. Для цього потрібно відсканувати свій паспорт та ІПН. Дуже важливим якість відсканованих документів, вся інформація повинна бути читана.
 6. Далі необхідно прикріпити до заявки на отримання кредитних коштів карту банку, на яку ці кошти будуть переведені. Для цього потрібно ввести її номер, CRV-код і термін дії. Вам прийде повідомлення про блокування невеликої суми грошей (до 1 гривні). Після потрібно буде вказати цю суму і процес закріплення банківської карти буде завершено. Заблокована сума повернеться на ваш рахунок.
 7. Необхідно уважно вивчити угоду по кредиту і всю інформацію про нього. За умови достовірності даних можна буде підписувати договір.
 8. На останньому етапі необхідно дочекатися розгляду заявки. Після чого з вами на зв’язок вийде представник компанії для усної перевірки деяких даних. У деяких випадках переказ коштів відбувається без дзвінка представника компанії.

Відсоток заявок, які пройшли схвалення в компанії Cashberry становить більше 85%. Але бувають випадки і відмов. Причинами для відмови в отриманні кредиту можуть бути:

 1. Під час повторного оформлення кредиту, за умови, що тільки що був погашений попередній. Пов’язано це з тим, що база даних ще не пройшла процес оновлення, і ви ще можете бути присутнім в списках на заборгованість.
 2. Рішення обробляється системою і будь-які помилки можуть вважатися недостовірними, спеціально наданими клієнтом.
 3. Перед оформленням необхідно впевнитися в наявності грошових коштів на балансі карти (мінімум 1 гривня) і строк її дії.
 4. Також причиною відхилення заявки може стати неякісна цифрова копія документів, завантажених на сайт.