Огляд CashUp

Cashup (Кешап) український онлайн сервіс з видачі швидких кредитів на банківську картку до 10000 гривень. Для нових позичальників доступні кредитні кошти в розмірі до 3000 гривень. Термін користування позиковими засобами від 1 до 65 днів. Процентна ставка згідно розрахунків кредитного калькулятора 1,5% в день. Оформлення онлайн заявки і термін отримання позики близько 10 хвилин (за умовами Компанії).

За інформацією сервісу, для постійних клієнтів діє програма лояльності, де клієнти можуть брати гроші до 3-х місяців і зі знижкою до 80% на процентну ставку. Гроші в борг оформляються на банківську картку будь-якого банку через інтернет сайт Компанії. Кредитний сервіс працює цілодобово 24 години на добу.

Вимоги до клієнтів онлайн сервісу Кеш АП

  • Позичальник повинен бути повнолітнім громадянином України від 18 років
  • У клієнта повинна бути активована банківська карта будь-якого банку України VISA або MasterCard.

Як отримати гроші від кредитного сервісу:

Для отримання фінансової позики клієнту достатньо буде вибрати потрібну суму і термін позики, на кредитному калькуляторі сайту, заповнити анкету, отримати рішення по зарахуванню коштів на Вашу карту (протягом 8 хвилин), не виходячи з дому.

Як погашати позики від онлайн сервісу Cash Up:

При погашенні можна використовувати кілька стандартних варіантів погашення кредитної заборгованості:

  • погасити кредит через особистий кабінет, використовуючи банківську картку
  • через відділення банку: Вв призначенні платежу, будь ласка, вкажіть: «Погашення кредиту за Договором №***** і код ІПН »Актуальні реквізити уточнюйте у менеджера CashUp
  • через термінали самообслуговування