Огляд Creditplus

CreditPlus це сервіс мікрокредитування, який видає кредити цілодобово онлайн. Максимальна сума позики 3000 гривень на термін до 30 днів при першому зверненні. При наступних зверненнях сума позики зростає до 10000 гривень.

Відсоткова ставка в CreditPlus

Відсоткова ставка в CreditPlus становить 1,8% в день за користування позикою. Наприклад, при оформленні кредиту на 1000 гривень необхідно буде повернути з відсотками 1180 гривень. Ніяких додаткових комісій оплачувати не потрібно.

Хто може взяти кредит в CreditPlus

CreditPlus працює з усіма категоріями громадян, не вимагаючи від них поручителів і довідки про доходи, тільки паспорт та ІПН. Отримати кредит в компанії можна, якщо ви:

  • громадянин України віком від 21 до 65 років;
  • маєте карту будь-якого українського банку.

Як отримати кредит в CreditPlus

Щоб оформити позику, необхідно мати доступ до інтернету і телефон, оскільки всі етапи оформлення позики автоматизовані і здійснюються на сайті. Щоб отримати кредит в CreditPlus, необхідно:

  • Вибрати суму і термін кредитування на головній сторінці сайту, де знаходиться кредитний калькулятор. Потім слід натиснути на кнопку «Отримати гроші».
  • Наступним кроком необхідно заповнити анкету зі своїми персональними даними та вказати дані банківської картки.

Система приймає рішення автоматично, про що ви отримаєте SMS-повідомлення на свій телефон, а незабаром ви отримаєте гроші на свою банківську карту. Сайт має техпідтримку, тому ви зможете при будь-яких питаннях отримати оперативну допомогу.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Причини відмови у видачі кредиту в CreditPlus стандартні це або помилки при заповненні анкети, або наявність прострочень за діючими в даний момент кредитами. Тому якщо вам відмовили в кредит, перевірте наступну інформацію:

  1. Дані, які ви вводили при заповненні заявки. Обов’язково вводите ваші справжні дані, оскільки вони будуть перевірені. Не допускайте помилки.
  2. Перевірте вашу банківську картку на ній повинна бути 1 гривня, оскільки вона буде утримана в процесі верифікації.
  3. Перевірте свою кредитну історію в УБКІ, можливо дані про ваших попередніх кредитах ще не оновилися або у вас прострочення, про яких ви забули.

Як повернути кредит?

Погасити кредит CreditPlus можна:

  • в особистому кабінеті на сайті за допомогою банківської картки;
  • в терміналах ПриватБанку;
  • в будь-якій банківській касі за реквізитами, які ви знайдете на сайті.

Крім того, існує і можливість дострокового погашення позики в будь-який день користування кредитом. Штрафні санкції при цьому не застосовуються оплачується тільки фактичний час користування позикою.

Наслідки невиплати кредиту

Перш за все, дані про прострочення надійдуть в кредитну історію, знизивши ваш рейтинг. Крім того, можуть нараховуватися пеня і штрафи.

Оформлення пролонгації

Сервіс пропонує можливість продовження терміну позики, для чого потрібно погасити нараховані раніше відсотки і при наявності пеню. Зробити це можна онлайн в особистому кабінеті на сайті, скориставшись банківською карткою.

Оцінка інтернет-сервісу Creditplus

В умовах прискореного з кожним днем ​​темпу життя, дуже важливо цінувати свій час. Creditplus піклується про ваш комфорт і прекрасно розуміє, як важливо для вас бути продуктивним і ефективним управлінцем свого життя. Тому в сервісі було все заточене спеціально під ваші потреби. Три кліка мишею і фінансова допомога вже в вашій кишені. Головне все надійно, безпечно і чесно.