Огляд Dinero

Dinero фінансова установа, яка займається короткостроковими та довгостроковими мікрокредитуванням. Компанія існує з 2017 року. Вона впевнено заявила про себе на українському ринку, і, незважаючи на свою «молодість», швидко зайняла високі рейтингові позиції. Кількість користувачів невпинно зростає. І не дивно, адже вигідні умови приваблюють клієнтів. Кредит онлайн від Дінер це реальна можливість швидко вирішити свої фінансові проблеми.

Хто може взяти онлайн кредит

Клієнтом компанії може стати будь-яка людина, який має українське громадянство. Обов’язкова наявність українського паспорта. Мінімальний вік для отримання кредиту 18 років. Верхня вікова межа 75 років. Перешкодою для отримання кредиту в Dinero може стати наявність прострочених платежів в інших фінансових установах. Однак і це можна подолати!

Безпека понад усе!

Компанія включена до Державного реєстру фінансових установ України 23 травня 2017 року та зареєстрована в Києві. Робота компанії регламентується законом.

Кредит можна отримати через офіційний сайт dinero.com.ua. Залишаючи свої особисті дані на порталі, ви можете бути спокійні. Інформація на 100% захищена від шахраїв. З вищесказаного випливає головна перевага співпраці з Дінеро — безпека. І це далеко не всі плюси компанії.

Умови та переваги

  • Сума першого кредиту не більше 5 000 грн під 0%.
  • При повторному зверненні процентна ставка становить 0,96% в день.
  • Своєчасне повернення першої позики дає можливість відразу ж отримати новий кредит на суму в межах 10 000 грн.
  • Кредит можна продовжити на 7, 14 і 30 днів за додаткову комісію. Зробити це дуже легко. Можна самостійно на сайті Дінеро в особистому кабінеті або по телефону.
  • Щоб отримати в Дінеро онлайн кредит на карту не потрібно збирати довідки і шукати поручителів.

Як оформляти і гасити кредит онлайн

Оформлення кредиту в Дінеро онлайн займе не більше 15 хвилин. Процедура автоматизована, тому впорається з нею навіть людина, яка «не дружить» з комп’ютером.

Необхідно визначитися з сумою, терміном і заповнити анкету. Знадобляться паспортні дані, ІПН, а також номер банківської карти, яка належить особисто вам. Все просто! Далі система видасть рішення і гроші «впадуть» на вашу карту.

Погашення кредиту також не викличе труднощів. Ви можете вносити гроші через банківську карту або в відділенні українського банку.

Кредит від Dinero реальна можливість отримати гроші на будь-які цілі, швидко і на вигідних умовах!