Огляд Kreditmarket

Сервіс належить фінансовій компанії «Центр Фінансових Рішень» і працює на ринку кредитування населення з 2012 року. Детально про кредити КредитМаркет, як ми вже описували Фінансова компанія займається видачею заставних і беззаставних кредитів з максимальним лімітом до 200000 гривень. Компанія надає гроші від 6 місяців до 5 років. За своєю структурою сервіс є серединою між кредитами онлайн від МФО і банківськими кредитами. Компанія КредитМаркет має ряд програм, які клієнт може вибрати виходячи з цілей на які потрібні кошти:

  • Кредити готівкою та кредити для всієї родини
  • Кредити для підприємців
  • Кредити під заставу автомобіля
  • Кредити за програмою — Легко

КредитМаркет як фінансовий супермаркет надає послугу гроші в борг для різних верств населення, як з офіційним працевлаштуванням, так і без нього. Виходячи від суми кредиту, на кредитному калькуляторі по кожній програмі розраховується вартість грошей в борг. Кредити від КредитМаркет дорожче банківських, але простіше в оформленні та отриманні. При цьому ви не зможете взяти грошей на термін менше ніж на 6 місяців. Вартість грошей буде розраховуватися індивідуально, за вашими даними, але не буде вже ніколи 5% на місяць. Перед отримання уважно вивчіть умови кредитування, компанія може використовувати комісії та інші плати.

Основною перевагою сервісу, це можливість отримати гроші в борг без безлічі документів, застави та поручителів. Сума грошей які пропонує Кредит Маркет в рази більше від онлайн кредитів, але швидкість отримання грошей вже не та. Оформити заявку на кредит в Кредит Маркеті можна оформити через інтернет і при цьому отримати кредитне рішення і взяти гроші в найближчому відділенні Компанії. На мікрокредитному ринку України, аналога даного і настільки популярного сервісу з такими умовами не існує.