Огляд Miloan

Miloan мікрокредитна організація, що надає невелику фінансову допомогу в розмірі від 200 до 1000 гривень при першому зверненні і до 3000 гривень при наступних зверненнях. Максимальний термін 30 днів. Отримати кредит можна на будь-які цілі, а процес оформлення кредиту займає 20 хвилин.

Відсоткова ставка в Miloan

Кредитний договір Miloan передбачає щоденне нарахування відсотків на поточний залишок кредиту. Процентна ставка становить від 5,4% до 1,3% в день чим більше сума, тим менший відсоток. Додаткових комісій оплачувати не буде потрібно. Користувачі можуть скористатися кредитним калькулятором на сайті, щоб дізнатися суму з відсотками, яку потрібно погасити.

Хто може взяти кредит в Miloan

МФО Miloan висуває певні вимоги до своїх клієнтів:

 • вік від 20 до 65 років;
 • наявність карти будь-якого українського банку;
 • відсутність великої кількості заборгованостей і прострочень.

Як отримати кредит в Miloan

Для того, щоб оформити позику онлайн в Miloan, вам необхідно мати під рукою паспорт, ідентифікаційний код, карту Visa або Mastercard з 1 гривнею на рахунку, випущену будь-яким українським банком, і телефон. Також необхідно буде зробити фотографію разом з паспортом. Весь процес на сайті автоматизований і не займає багато часу:

 1. Необхідно заповнити анкету, куди вносяться персональні дані. Важливо вказувати тільки справжню інформацію, оскільки вона буде перевірена за допомогою Бюро кредитних історій. Помилки спричиняють за собою відмову у видачі кредиту, а це зіпсує кредитну історію.
 2. Система перевірить вашу анкету та запропонує додати банківську карту, куди будуть зараховані гроші. Можна використовувати тільки карту, яка належить вам. Необхідно також верифікувати карту, і з цією метою на ній буде утримана 1 гривня.
 3. Дзвінок менеджера для підтвердження договору кредитування.
 4. Система приймає рішення протягом 2-3 хвилин. Однак при необхідності вона може відправитися на додаткову перевірку до кредитного спеціаліста. Оператор сервісу може перевірити дані про вас, зателефонувавши вказаними контактними особам. Про статус вашої заявки ви будете повідомлені в повідомленні на телефон.
 5. При прийнятті позитивного рішення гроші будуть зараховані на зазначену карту.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

 • Переконайтеся, що ви правильно внесли дані, а на вашій банківській картці 1 гривня.
 • Перевірте, чи немає у вас заборгованостей за іншими кредитами. Велике число боргів може стати причиною відмови.
 • Подати повторну заявку на отримання кредиту можна протягом 30 днів.

Як повернути кредит?

Зараз погасити заборгованість можна тільки карткою на сайті. В особистому кабінеті можна подивитися актуальну інформацію про чинному договору і можливість пролонгації або погашення кредиту повністю або частково в будь-який момент. Мінімальний платіж при частковій оплаті 10 грн. Заощадити на позику можна, якщо погасити його достроково, оскільки відсотки нараховуються щодня на залишок суми. Дострокове погашення здійснюється без комісії. Наслідки невиплати кредиту

Сервіс не списує кредитну заборгованість з вашої картки автоматично. Тільки клієнт вирішує, коли і скільки платити за договором кредиту. Всі платежі з карт здійснюються тільки клієнтом в особистому кабінеті.

Сервіс йде назустріч клієнтам і намагається з’ясувати причину несплати самостійно, а також допомогти вирішити дане питання, пропонуючи послугу пролонгації. При відсутності відповіді з боку клієнта досить тривалий час кредитне зобов’язання передається колекторам.

Оформлення пролонгації

У Miloan можлива пролонгація позики на 3, 7 і 15 днів. При цьому ви платите тільки певну фіксовану суму за дні продовження зобов’язань, а погашення всієї суми кредиту буде можливо вже після закінчення даного терміну.