Огляд Ваша Готівочка

Ваша Готівочка це мікрокредитна організація, за допомогою якої можна оформити кредит сумою до 7000 гривень на термін до 16 днів. При цьому не потрібно вказувати мету кредитування, надавати довідку про доходи та поручителів. Відсоткова ставка в «Ваша Готівочка» Відсотки нараховуються щодня на тіло кредиту і складають 2% в день. Наприклад, при оформленні позики в розмірі 1000 гривень на 10 днів переплата складе 200 гривень. У компанії також діє бонусна програма, яка дозволяє сумлінним клієнтам отримати зниження процентної ставки.

Хто може взяти кредит в Ваша Готівочка

Отримати позику в МФО «Ваша Готівочка» може будь-яка людина, якщо він дієздатним громадянином України віком від 20 до 70 років (пенсіонерам необхідно пред’явити пенсійне посвідчення);

  • має український паспорт і ІПН;
  • має банківську картку, відкриту на його ім’я.

Як отримати кредит в Ваша Готівочка

Процес оформлення кредиту в МФО автоматизований і включає в себе кілька обов’язкових кроків:

  • вибір суми позики і терміну кредитування;
  • реєстрація на сайті і заповнення анкети з особистими даними;
  • підтвердження банківської карти;
  • отримання повідомлення з рішенням по кредиту на телефон.

Незабаром гроші будуть зараховані на вашу банківську карту. Також можливо отримати гроші готівкою в одному з відділень МФО. При першому зверненні процес займає приблизно 15 хвилин, при наступних всього пару.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

МФО пропонує досить лояльні умови, однак існують ситуації, коли у видачі позики може бути відмовлено. Тому якщо це сталося, вам необхідно перевірити:

  • правильність введених даних;
  • наявність прострочень по відкритим кредитами.

У разі відмови ви можете спробувати відправити повторну заявку на наступний день.

Як погасити кредит?

Позику можна погасити достроково, сплативши тільки тіло кредиту і відсотки за фактичні дні користування грошима без штрафних санкцій і комісій.

Компанія пропонує декілька способів погашення позики. Перш за все, це можна зробити онлайн в особистому кабінеті на сайті компанії. Також оплатити можна в одному з відділень компанії «Ваша Готівочка» або банківським переказом за вказаними в договорі реквізитами.

Наслідки невиплати кредиту

У разі прострочення, яка триває понад 14 років, нараховується разовий штраф 100 гривень. З 57 дня користування позикою починають діяти штрафні санкції нараховується пеня в розмірі 2,5% від суми залишку за кожен день прострочення.

У разі невиконання клієнтом своїх зобов’язань компанія залишає за собою право звертатися в юридичну або колекторську фірму, передавати третім особам свої права, а також звертатися до суду, якщо не вдасться знайти вирішення спірних питань. Також прострочення спричинить за собою нарахування пені та передачі інформації про це в Бюро кредитних історій.

Оформлення пролонгації

Продовжити термін користування грошима можна тільки в день погашення боргу в особистому кабінеті на сайті або безпосередньо у відділенні компанії, звернувшись до допомоги менеджерів. Умова пролонгації оплата всіх нарахованих раніше відсотків за користування позикою.