Як оформити кредит онлайн без довідки про доходи?

Сьогодні оформити кредит онлайн можна всього за кілька хвилин без довідки про доходи та поручителів. Для цього не потрібно навіть виходити з дому. Гроші нараховуються на електронну карту вже після кількох кліків.

Гроші без проблем на будь-які потреби

Мало хто не стикався з ситуацією, коли терміново потрібні гроші, але немає реальної можливості знайти необхідну суму оперативно, так як отримуваний дохід невеликий. В такому випадку більшість звертаються за виручкою до родичів, друзів, сусідів. Але і цей варіант не цілком вдалий, тому що вільних грошей у них може не виявитися, або вони відмовляться їх вам надати.

В цьому випадку є відмінна альтернатива — отримання кредиту в банку без поручительств і пред’явлення довідки про фінансові можливості клієнта. Вся процедура оформлення онлайн кредиту займає всього кілька хвилин, потрібна сума видається на руки незалежно від цілей, для яких було запитано кредит

Переваги «швидких грошей»

Серед переваг подібної системи кредитування населення можна назвати:

  • мінімальна кількість документів, необхідних для оформлення позики (для цього буде потрібно лише паспорт або довідка, що засвідчує особу громадянина);
  • час отримання готівки займе не більше 15 хвилин, подані заявки розглядаються швидко, для цього не потрібно довге очікування та ловлення в чергах;
  • позички надаються практично всім верствам населення (в тому числі, безробітним і пенсіонерам) без перевірки їх кредитної історії, оцінки доходу, фінансового поручительства третіх осіб;
  • гроші готівкою в борг видаються громадянам у віці від 21 року до 60 років. Деякі банки позичають особам, які досягли повноліття.

Про що слід пам’ятати

Виплати грошових коштів незалежно від середнього доходу клієнта здійснюються без залучення посередників (поручителів) і довідок позичальника. Саме тому кредитори пропонують своїм клієнтам:

  • підвищені процентні ставки;
  • маленький термін кредитування (клієнт зобов’язується повернути всю суму кредиту протягом найближчого місяця, навіть якщо його дохід не став вище).

Максимальна сума, яку займуть онлайн в банку при першому відвідуванні без пред’явлення довідок з місця роботи, складе до трьох тисяч гривень (деякі організацію оформляють перший онлайн кредит на сім тисяч), при повторному зверненні можна сподіватися на отримання від 15 до 30 тисяч гривень.

Особливості надання позик

Оформлення онлайн позик без довідки про доходи (наприклад отримати гроші можна тут), як і по всій країні, має певні нюанси. Серед них наголошують на тому, що:

  • деякі банки видають грошові позики без вимагання довідок про доходи на будь-які споживчі потрібні, але натомість вимагають залишити заставу (їм стає нерухомість клієнта, автомобіль, цінні папери), або підвищують процентну ставку по кредиту;
  • існує система «експрес-кредитів»; вони надаються клієнту на придбання побутової техніки та оформляються безпосередньо в магазині, де відбувається купівля (там також не зажадають довідки);
  • якщо є огріхи в кредитній історії клієнта, який подав заявку онлайн на надання позики без пред’явлення довідок і обліку його загального доходу, то запорукою позитивної відповіді банку стане наявність довідки про доходи позичальника.

Зручний спосіб отримання позики

У разі схвалення висланої заявки, гроші переводяться на електронну картку, або видаються готівкою на руки. Повернути борг також можна за допомогою банківської операції або через систему електронних розрахунків.

Якщо є необхідність термінового поліпшення свого матеріального становища, то процедура експрес кредитування без довідок і оцінки загальної середньої доходу — це якраз те, що потрібно! Оформляючи позику без пред’явлення довідок про доходи, можна отримати бажану суму оперативно і без особливих труднощів.

Система оформлення кредиту онлайн без довідок про стан доходів відмінно підходить для тих, хто не має власних фінансових накопичень, стабільного доходу.